Kategorie

Artykuły partnerów

Pierwszy smartfon z serii Xperia NXT – smartfonów nowej generacji od Sony

Premiera smartfonu Sony Xperia S

Nowy smartfon umożliwia m.in. proste dzielenie się treścią i nawiązywanie łączności pomiędzy wieloma ekranami w świecie produktów Sony. Doskonałe wrażenia HD zapewnia imponujący wyświetlacz BRAVIA.

01.03.2012

Nowa premiera Sony – Xperia™ S to smartfon z systemem Android o rewelacyjnych parametrach wizualnych, mający wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Sony HD i kamerę 12MP, która potrafi robić zdjęcia w zaledwie 1.5 sekundy od włączenia. Xperia™  S posiada również potężny procesor z podwójnym rdzeniem 1.5GHz, przyspieszający pracę urządzenia.

Xperia S w świecie Sony

Smartfon Xperia™ S umożliwia łatwe nawiązywanie łączności pomiędzy wieloma ekranami i bezproblemowe dzielenie się plikami na wybranym, zależnie od sytuacji, ekranie - telewizorze, smartfonie, laptopie czy tablecie. Podłączając smartfon Xperia™ S kablem HMDI do telewizora można oglądać zdjęcia i filmy na dużym ekranie. Ponadto Xperia™ S posiada technologię NFC ( near field communication - komunikacja bezprzewodowa krótkiego zasięgu), która umożliwia dzielenie się plikami za pomocą jednego dotknięcia oraz korzystanie z ciągle rosnącej ilości aplikacji i usług NFC.

Potęga rozrywki od Sony

Xperia™ S ma dostęp do treści z bogatej oferty katalogu rozrywki Sony Entertainment Network*. Należą do niej Music Unlimited z dostępem do światowego katalogu zawierającego ponad 10 mln utworów, Video Unlimited przedstawia najnowsze hity Hollywood i programy telewizyjne ze wszystkich najważniejszych wytwórni oraz PlayStation® Network z bogatą ofertą topowych gier. Obecnie w Polsce dostępne jest jedynie PlayStation® Network, jednak zapowiadane jest wprowadzenie usługi Video Unlimited oraz usługi Music Unlimited. Xperia™ S ma również certyfikat PlayStation™ zapewniający najwyższej jakości gry na smartfon z dostępem do PlayStation® Store.

Rozpoznawalny design

Xperia™ S prezentuje nową linię projektową zwaną “Iconic Identity” (Ikoniczna Identyfikacja) . Design ten będzie stosowany w serii Xperia NXT tworząc prosty i wyrazisty wizerunek, który jest rozpoznawany w świecie. Przezroczysty element u podstawy formuje ikoniczną sylwetkę Xperia™ S, podkreślając jednocześnie linię ekranu. Dodatkowo element ten zapewnia wyjątkowy efekt wizualny poprzez podświetlenie oraz integruje w sobie elementy anteny.

Interfejs użytkownika został zmieniony i dopasowany do obecnego, minimalistycznego designu sprzętu. Tło ekranu menu głównego zmieniono na bardziej kolorowy strumień, który w pełni podkreśla jakość HD Reality Display oraz moc procesora z podwójnym rdzeniem.

Dostępność

Xperia™ S  jest już dostępna w sklepie online Sony Mobile - http://www.sonymobile-sklep.pl oraz salonach Sony Store i Sony Center w całej Polsce, a od końca marca będzie również w ofercie operatorskiej . Początkowo smartfon korzystać będzie z platformy Android 2.3, natomiast już w drugim kwartale roku 2012 zostanie zaktualizowany do wersji Android 4.0.

Najważniejsze cechy Xperia S

 

* dostęp do Sony Entertainment Network jest zróżnicowany w zależności od dostępności w danym regionie, szczegółowe informacje na www.sonyentertainmentnetwork.com .

Pełna specyfikacja smartfonu na następnej stronie.

Nastepna strona » 1 2

< poprzedni | następny >

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse