Kategorie

Artykuły partnerów

Xperia P z wyjątkowym wyświetlaczem „White Magic” to kolejny, po Xperia S, przedstawiciel serii NXT, czyli - linii smartfonów nowej generacji opracowanej przez Sony

Sony Xperia P szybki smartfon z doskonałym ekranem

Smartfon Xperia P posiada wyświetlacz Reality Display z technologią Mobile BRAVIA Engine, która nadaje obrazowi na ekranie doskonałą jakość. Urządzenie napędza potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, co umożliwia jego super szybkie działanie.

20.03.2012

 

Dzięki doskonałym parametrom możliwe jest między innymi, błyskawiczne robienie zdjęć - czas potrzebny do tego, aby aparat fotograficzny przeszedł ze stanu spoczynku do wykonania zdjęcia wynosi niewiele ponad sekundę. Do uwiecznienia obiektu wystarczy jedno kliknięcie.

 

Xperia P ultrajasny ekran

Smartfon Xperia P, posiadający jednolitą obudowę wykonaną w pełni z aluminium, debiutuje z technologią wyświetlacza White Magic™ opracowaną przez Sony. W smartfonie pojawia się ona po raz pierwszy. Technologia White Magic zapewnia najwyższą możliwą jasność ekranu. W tradycyjnych wyświetlaczach LCD jest skala kolorów RGB (czerwony-zielony-niebieski), w Reality Display - wyświetlaczu Xperia P - dodany został piksel biały. Dzięki temu kolory na ekranie nowego smartfonu Xperia są jaśniejsze i bardziej wyraźne. Dodatkowo funkcja inteligentnego wykorzystania mocy automatycznie dostraja jasność ekranu do otoczenia, aby przedłużyć żywotność baterii.

Xperia P – centrum rozrywki

Nowe akcesorium SmartDock, dostępne wyłącznie w modelu Xperia™ P, daje możliwość prostego łączenia smartfonu z wieloma ekranami, co sprawia, że staje się on centrum domowej rozrywki w połączeniu z pozostałymi urządzeniami w salonie użytkownika. Pilot od telewizora umożliwi łatwą nawigację poprzez treści multimedialne w smartfonie tak, aby można było oglądać materiały video w technologii HD, najnowsze filmy lub ulubione programy telewizyjne na dużym ekranie. Port USB w stacji SmartDock umożliwia także korzystanie z bezprzewodowej klawiatury i bezprzewodowej myszy w celu pisania wiadomości e-mail, surfowania po Internecie, zamieszczania wpisów na portalu Facebook lub oglądania filmików video na YouTube – na ekranie telewizora.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku smartfona Xperia S, model Xperia P może połączyć użytkownika z najróżniejszymi treściami rozrywkowymi poprzez serwis Sony Entertainment Network ( więcej informacji prosimy zapoznać się ze stroną www.sonyentertainmentnetwork.com ). Zaraz po zakupie odbiorcy mogą oglądać najnowsze i najpopularniejsze hollywoodzkie filmy – korzystając z usługi "Video Unlimited" – lub słuchać milionów piosenek dzięki usłudze "Music Unlimited". Usługi te na razie nie są dostępne w Polsce, ale niedługo powinno to ulec zmianie.

Rozpoznawalne wzornictwo, atrakcyjny interfejs użytkownika

Dzięki oryginalnemu wzornictwu, stworzonych przez Sony smartfonów nie można pomylić z innymi. Wszystkie mają charakterystyczny znak rozpoznawczy -  przeźroczysty pasek - nasadkę na podstawę telefonu, w której zintegrowany  jest niewidoczny moduł anteny. Ten przeźroczysty pasek rozświetla się podczas odbierania rozmów, wiadomości tekstowych i powiadomień.

W środku znajdziemy z kolei nowy interfejs użytkownika (UI), który opracowany został według tych samych zasad wzornictwa, co cały smartfon. Wzmacnia on wrażenia użytkownika związane z obsługą systemu Android – oferuje bogate aplikacje i treści multimedialne, a jego wygląd cechuje prostota i przejrzystość. Nowy jest również wygląd galerii, odtwarzacza wideo oraz odtwarzacza muzyki, a wzornictwo nowego interfejsu użytkownika pozwala na łatwy dostęp do ulubionych aplikacji bezpośrednio z ekranu blokady telefonu.

Kluczowe funkcje smartfonu Xperia P

 

Na następnej stronie szczegółowa specyfikacja.

Nastepna strona » 1 2

< poprzedni | następny >

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse