Kategorie

Artykuły partnerów

Euro 2016 jeszcze się nie skończyło, a jeśli nawet się skończy...

Najlepsze piłkarskie gry na smarfony

Piłce nożnej zawsze towarzyszą ogromne emocje. A także wiele radości, niezależnie od tego, czy oglądamy mecz na stadionie, nowoczesnym telewizorze czy też... sami gramy w jedną z ciekawych, smartfonowych gier.

04.07.2016

Przygotowaliśmy nasz subiektywny wybór ośmiu gier, w które można zagrać na smartfonach z systemem Android. W przypadku większości gier wystarczy dowolny smartfon z androidem, zaś jeśli chodzi o bardziej wymagające tytuły – dobrze jest, gdy jest to telefon w miarę nowoczesny.

A zatem... rozpoczynamy rozgrywkę!

1. FIFA 16 Ultimate Team

Nasz pierwszy kandydat do finałowej ósemki to gra wymagająca bardzo wysokiej wydajności od smartfona, ale w zamian odwdzięczająca się rewelacyjną jakością grafiki i intensywnością piłkarskich przeżyć. Szczegółowość detali, animacja poruszania się zawodników - wszystko stoi na najwyższym poziomie. Do tego ponad 10 tysięcy autentycznych piłkarzy z przeszło 500 licencjonowanych klubów oraz rywalizacja w ramach lig na autentycznych stadionach na całym świecie. Oprócz meczy także budowanie zespołu i aktywności treningowe - moc przeżyć gwarantowana!

2. Free Kick Master

To dla odmiany gra skupiona na jednym elemencie – tak zwanych stałych fragmentach gry w meczu piłki nożnej. Nie znaczy to jednak, że nie wzbudza emocji i nie jest wciągająca (uzależniająca...), tym bardziej, że ilość kombinacji i sposobów, w jakie możemy wykonać strzały z rzutów wolnych, jest zadziwiająca. Imponuje także dopracowana fizyka zachowania się piłki nożnej, nawet przy mocno podkręconych strzałach.

3. Stickman Soccer

OK, ta gra nie wygląda może równie dobrze, jak FIFA 2016, ale... to nasz faworyt w tym zestawieniu. Wybór graczy, zespołów - to też znajdziemy w tej grze, ale nie to jest najważniejsze. Czysty futbol, a do tego bardzo dobra fizyka, płynne animacje i wygodne sterowanie postaciami. Maksymalna zabawa!

4. Perfect Kick

To gra podobna do Free Kick Master, jeśli chodzi o główny pomysł, natomiast sam pomysł na sterowanie i rozgrywkę jest już znacząco inny. Przede wszystkim jednak może się w tej grze spodobać grafika i animacja - nie tak realistyczne, ale... zwyczajnie ładne.

Nastepna strona » 1 2

|

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse