Kategorie

Porównania

Porównanie ofert mobilnego Internetu

Mobilny Internet - wybierz najlepszy!

Do niedawna droga fanaberia bogatych biznesmenów - dziś niezbędny element życia każdego z nas. Masz już mobilny Internet? Przeczytaj, może dowiesz się, co warto zmienić. Nie masz go? Zapewniam Cię, że niedługo będziesz miał.

20.05.2010

Ale zanim pójdziesz do salonu kupić modem, zanim podpiszesz umowę, spróbuj razem z nami odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pomogą ci wybrać ofertę naprawdę odpowiadającą twoim potrzebom. Zastanów się, w jakich sytuacjach i do czego chciałbyś używać mobilnego Internetu, dowiedz się, jak to jest z zasięgiem usług dostępowych (i czemu czasem warto być stoikiem, a czasem drążyć i dociekać), wreszcie sprawdź, co w dzisiejszych czasach znaczy „szybko“ oraz dlaczego inne słówko - „stabilność“ - choć nie pojawia się tak często w reklamach, jest równie ważne (a może nawet ważniejsze). Na koniec rzuć okiem na tabelę taryf i sprawdź, która z nich najlepiej pasuje do twojego stylu korzystania z Sieci. Zapraszamy!

 

Jaki jest twój styl korzystania z mobilnego internetu?

Wojownik szosy
Wojownik szosy
1. Wojownik szosy
Niezależnie, czy wyjeżdżasz gdzieś dalej, czy tylko jeździsz po mieście, chcesz cały czas mieć dostęp do informacji: poczty, wyszukiwarki, map... Notebook? O nie, to nie dla Ciebie! Po co targać ze sobą trzy kilogramy sprzętu, czekać półtorej minuty na start systemu, jeśli można wyjąć z kieszeni  ważącego 150 gramów smartfona i w ciągu trzech sekund znaleźć się w aplikacji pocztowej albo przeglądarce internetowej? Ponieważ z tego samego urządzenia rozmawiasz, wysyłasz SMS-y i korzystasz z Internetu, nie ma sensu kupowanie dodatkowej karty SIM ze specjalnym abonamentem do przesyłania danych - potrzebujesz taniej transmisji internetowej w telefonie.

Odpowiedzią na taką potrzebę są udostępniane przez operatorów pakiety, które można wykupić jako dodatek do standardowego abonamentu - sprawdziliśmy, które wyglądają najbardziej interesująco!

Nomad XXI wieku
Nomad XXI wieku
2. Nomad XXI w.
Gdziekolwiek jesteś, jesteś w pracy. Nie wiesz, co znaczy być przywiązanym do biurka - ty swoje biurko, a wręcz, swoje biuro wozisz zawsze ze sobą. Nie jest istotne, czy jeździsz na spotkania albo w delegacje, czy po prostu każdego dnia decydujesz, czy dziś wolisz pracować w kawiarni, w domu, czy w parku. Po prostu chcesz, żeby wszystko, czego potrzebujesz do wykonania swoich zadań było tam, gdzie sobie tego życzysz. Twoim narzędziem pracy jest notebook. Nie smartfon, który owszem, przydaje się w pracy i nie tylko, ale nie posłuży przecież do przygotowania prezentacji, obróbki zdjęć z ostatniej sesji czy prezentacji klientowi trójwymiarowego projektu, który dla niego przygotowałeś.

A więc - notebook, a w nim, bezwzględnie i koniecznie szybki dostęp do Internetu - tak, żebyś wszędzie, gdzie będziesz, był u siebie. Wszyscy czterej operatorzy oferują usługi mobilnego dostępu do Sieci, więc masz w czym wybierać!

3. Mobilny stacjonarnie
Być może mieszkasz daleko od szosy, gdzie nie dociera miejski zgiełk i pośpiech, a być może wynajmujesz mieszkanie, i sam nie wiesz, kiedy zdecydujesz się zmienić je na inne. Tak czy inaczej, nie chcesz rezygnować z Internetu, który jest ci potrzebny do nauki, zabawy i pracy. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji wybór jednego z abonamentów na przesyłanie danych - którego? Zerknij na nasze zestawienie!

 

Cenniki przedpłaconych kart dostępowych do sieci
Cenniki przedpłaconych kart dostępowych do sieci
4. Jak przetrwać wakacje?
W domu szybki, kablowy Internet, w pracy szybki, kablowy Internet... Żyć, nie umierać! Uważaj jednak, nieubłaganie zbliżają się wakacje - czas, kiedy zostaniesz brutalnie wyrwany sprzed komputera i rzucony gdzieś, gdzie przez kable płynie co najwyżej prąd. 

Co zrobić, żeby nie przechodzić bolesnego odwyku? Nie będziesz przecież podpisywał dwuletniego kontraktu tylko po to, żeby raz na kilka miesięcy przez tydzień lub dwa korzystać z mobilnego Internetu! Na szczęście wcale nie musisz. Doskonałym rozwiązaniem tego rodzaju problemu są oferowane przez operatorów przedpłacone karty dostępowe do Sieci. Wystarczy, że kupisz zestaw startowy, włożysz kartę SIM do modemu lub telefonu komórkowego i gotowe! Bez żadnych rachunków możesz korzystać z dostępu do Sieci gdzie tylko chcesz. Obok (poniżej/powyżej) znajdziesz tabelę ofert.

Nastepna strona » 1 2 3

< poprzedni |

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse