Kategorie

Recenzje

Tunery telewizyjne

Tuner telewizyjny LifeView Not Only TV Hybrid Express LV9H

Tuner telewizyjny w połączeniu z przenośnym komputerem PC, pozwala na dosłowne wzięcie telewizji na wynos. Niezależnie czy jesteśmy w domu czy w pracy lub w podróży służbowej możemy delektować się swobodnym oglądaniem ulubionych programów telewizyjnych.

09.12.2008

Obecny standard telewizji analogowej powoli a w naszym kraju szczególnie wolno wypierany a raczej zastępowany jest przez nowoczesny system telewizji cyfrowej DVB. W związku z tym najlepszym na obecne czasy jest wybór tzw. urządzenia hybrydowego, które obsługuje zarówno stary jaki i nowy format.

Tego typu urządzeniem jest LifeView Not Only TV Hybrid Express LV9H , który współpracuje z komputerem przenośnym poprzez nowoczesne złącze ExpressCard. Tuner oprócz odbierania sygnału analogowej i cyfrowej telewizji pozwala na odbieranie radia FM.  Co ciekawe urządzenie LifeView posiada funkcję MST (Multiple Streaming Technology), umożliwiającą  jednoczesne odtwarzanie obrazu wideo (cyfrowego i analogowego). Wraz z funkcję PIP (picture in picture), umożliwia podgląd dwóch kanałów na raz. W zestawie z tunerem znajduje się pilot, kable ze złączami chinch oraz S-Video dla zewnętrznych źródeł obrazu i dźwięku oraz mini antena do odbioru sygnału cyfrowego. Całość obsługiwana jest przez wygodne i funkcjonalne oprogramowanie typu Media Center. Dzięki oprogramowaniu urządzeni posiada takie funkcje jak Timeshift  - przesuniecie w czasie, Image Snapshot – robienie zrzutów ekranowych i EPG (Electronic Program Guide) – elektroniczny przewodnik po programach telewizyjnych.

Dostawca: www.reactor.pl
Cena: 229 zł

Dane techniczne:
Interfejs: ExpressCard 34/54 mm
Tuner: cyfrowy, analogowy
Tuner FM: tak
Pilot: tak
Gniazda karty: wejścia: 1x Wejście antenowe, 1x S-Video, 1x Composite Audio/Video
Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE: Funkcjonalny i uniwersalny tuner telewizyjny dla komputerów przenośnych
ALTERNATYWA: AverTV DVB-T Hybrid HDTV Express Card

< poprzedni | następny >

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse