Kategorie

Innowacje

Nie jesteś pewien, czy Office 365 spełni twoje wymagania? Przekonaj się sam, za darmo!

Office 365 trial, czyli jak bezpłatnie samemu się przekonać, czy warto

Usługa Office 365 dla małych i średnich firm nie jest zbyt kosztowna, zważywszy na jej wszechstronność i możliwość poprawy wydajności pracy przedsiębiorstwa. Mimo tego, zawsze dobrze jest najpierw coś wypróbować, przed zakupem. Taką możliwość daje Microsoft, udostępniając 30-dniową wersję próbną usługi Office 365 zarówno dla małych, jak i średnich firm.

20.01.2012

 

Indywidualni specjaliści i małe firmy mogą najpierw przetestować plan P1, stworzony dla przedsiębiorstw zatrudniających maksymalnie 25 osób i obejmujący internetową pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne, pocztę głosową i wideokonferencje, aplikacje Office Web Apps w trybie online, udostępnianie i współtworzenie dokumentów w usłudze SharePoint, ochronę przed wirusami i spamem oraz pomoc techniczną online. Po upływie 30 dni, plan ten kosztuje 5,25 euro miesięcznie za jednego użytkownika. Wersja próbna zawiera licencję dla 10 użytkowników.

Dla średnich firm, Microsoft przygotował wersję próbną planu E3, która zawiera dodatkowo wersję biurową usługi Office Professional Plus 2010 (można zainstalować na pięciu róznych urządzeniach), przechowywanie i archiwizowanie e-maili bez limitów, synchronizację z usługą Active Directory, hostowaną pocztę głosową i telefoniczną pomoc techniczną w trybie 24/7. Po 30 dniach testów, plan ten można zakupić za miesięczną opłatę 22,75 euro za jednego użytkownika, lub wybrać mniej rozbudowane plany już od 9 euro miesięcznie za osobę. Wersja testowa składa się z licencji dla 25 pracowników.

Aby przetestować wersję próbną Office’a 365 należy wybrać pasujący do profilu firmy plan, wypełnić formularz na stronie Microsoftu i pobrać stosowne pliki.

< poprzedni | następny >

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse