Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS
Forum
rozwiń
Strona główna Forum Oprogramowanie Windows WIN 7 czy XP?

WIN 7 czy XP?

Autor Wiadomość

krzysbe...

Nowicjusz

krzysbednarczyk3

Wysłany 19.12.2012, 23:45

Tytuł postu: WIN 7 czy XP?

Witam. Mam taki jeden problem. Mam NETBOOKA Asus Eee PC X101CH . jest to bardzo słaby pod względem technicznym netbook. Ma zainstalowanego Windowsa 7 Startera czyli tego , który to niby ma mniejsze wymagania. W netbooku mam tylko 1 GB RAMu , procesor 2-rdzeniowy 1,6 GHz ale jednak nawet gdy netbook jest w stanie gotowości, ma cały czas zużycie 50 % RAMu i 20% procesora, nie wspominam już co się dzije gdy odpalę Chroma . Chciałbym zapytać czy zmiana systemu by coś pomogła? i czy jest w ogóle możliwa? podobno na xp może mi nie chodzić bo nie będę miał sterowników do niektórych części asusa. I czy oprócz zmiany systemu jest jakaś inna opcja? podkładka chłodząca też nic nie da bo nie ma żadnych otworów netbook, oprócz tego do głośnika… cały czas się nagrzewa. dajcie mi jakieś rady co zrobić żeby nie mulił i żeby nie grzał się

acomp

Mędrzec

acomp

Wysłany 20.12.2012, 21:15

Tytuł postu: RE: WIN 7 czy XP?

Ja posiadam laptopa z Celeronem 1,73 i 2GB RAM-u i Win 7 hula dobrze.Radzę zwiększyć RAM.
CENEO Kup najtaniej
Tonsil Pulse Tonsil Pulse
Dostępny w 11 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Carrie - Stephen King Carrie - Stephen King
Dostępny w 2 sklepach
BAYER SUPRADYN ENERGY 50 TABL. DO SSANIA BAYER SUPRADYN ENERGY 50 TABL. DO SSANIA
Dostępny w 1 sklepach
Video
nowe filmy