Kategorie

Rozrywka

Do internetu trafiło zdjęcie z przygotowywanej gry Assassin's Creed: Origins.

Zobaczcie ujęcie z nowego Assassin's Creeda

To fotografia głównego bohatera, który steruje statkiem. Potwierdza się informacja, że nowa odsłona sztandarowego produktu Ubisoftu przeniesie graczy do starożytnego Egiptu. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z dema gry, jakie zostanie zaprezentowane na targach E3 w czerwcu w Los Angeles.

19.05.2017

 

Wszystko wskazuje na to, że jest to kontrolowany przeciek będący zaplanowaną przez sam Ubisoft akcją promocyjną. Już wielokrotnie wcześniej do sieci trafiały przedpremierowe materiały z produkcji tego studia. Wyciek zdjęcia zbiegł się zarówno z nadchodzącymi targami, na których ma zostać zaprezentowane demo rozgrywki, jak i z corocznym raportem finansowym wydawców Assassin's Creed.


Z danych, które zaprezentował Ubisoft wynika, że studio zarobiło 1,459 miliarda euro, co stanowi wzrost 4,7% rok do roku. Aż połowa wpływów pochodziła ze sprzedaży cyfrowej. Jednocześnie francuski wydawca chwali się pozycją numer jeden na świecie na początku 2017 roku, a w planach na lata 2018-2019 jest przekroczenie dwóch miliardów dochodów ze sprzedaży gier.

< poprzedni | następny >

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse