Kategorie

Podzespoły PC

Przetestowaliśmy 73 modele kart graficznych z różnych przedziałów cenowych i podpowiadamy, które z nich są najlepsze do określonych zastosowań.

Wielki TEST kart graficznych!

Na rynku pojawiają się nowe tytuły gier oraz nowe karty graficzne, ceny starszych spadają, a pytanie pozostaje cały czas aktualne – co wybrać, aby pograć i przy okazji nie przepłacić.

25.06.2013

 

Aby ułatwić wam podjęcie właściwej decyzji dotyczącej wyboru nowej karty graficznej do komputera, postanowiliśmy podzielić wszystkie produkty na cztery zróżnicowane cenowo podgrupy. Pierwszą z nich stanowić będą najbardziej podstawowe karty w cenie nieprzekraczającej 500 zł. Do kolejnej (501 – 1000 zł) zaliczają się najpopularniejsze produkty, wykorzystywane zarówno do grania, jak i codziennej pracy. Trzeci przedział cenowy zaczyna się od 1001 zł, a kończy aż na 2000 zł. W większości znajdziecie tutaj wydajne jednordzeniowe karty graficzne, którym nieobcy jest trud rozgrywki w wysokich rozdzielczościach z włączonym wygładzaniem oraz wykorzystaniem najnowszych filtrów. Ostatnią z prezentowanych na łamach artykułu grup (powyżej 2000 zł) stanowią produkty adresowane do entuzjastów wielomonitorowej rozgrywki. Oprócz wspomnianych wyżej dwurdzeniowych konstrukcji obu producentów są tu również najwydajniejsze jednordzeniowe, wysoko podkręcone produkty AMD oraz Nvidii. Co zatem wybrać, aby nie przepłacić, a pograć? Zapraszamy do lektury!

 

Nastepna strona » 1 2 3 4 ... 6

|

Zobacz także

Kategorie

© Copyright 1993-2013 Burda Communications Sp. z o.o.
Powered by Treehouse