Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło Rejestracja
Wersja mobilna
Newsletter
Zgłoś uwagę
RSS

O nas

rozwiń

O nas

CHIP, zarówno w formie papierowego miesięcznika, jak i serwisu internetowego jest czymś znacznie więcej niż tylko magazynem komputerowym. CHIP wyznacza trendy, tworzy opiniotworcze środowisko, stanowi dla swoich czytelników wartość samą w sobie. Czytany jest przede wszystkim ze względu na zawartość merytoryczną, CHIP bazuje na doskonałym dziennikarstwie i niezależnych tekstach.


News: tym żyją miłośnicy nowoczesnej techniki - w tej sekcji przedstawiamy najnowsze urządzenia, programy, usługi czy serwisy. Każdy news można komentować i oceniać.

Artykuły: porady z wielu dziedzin, porównania produktów, zapowiedzi nowinek technicznych, przegląd trendów w świecie high-tech oraz liczne tipsy i triki znajdziesz właśnie w tej sekcji.

CHIP TV: internetowa telewizja to wideoporady i wideorecenzje redaktorów magazynu CHIP oraz redaktorów testujących Laboratorium CHIP-a.

Galerie: absolutna nowość w serwisie chip.pl. To pole do popisu dla użytkowników serwisu interesujących się fotografią - od teraz mogą oni publikować swoje galerie zdjąć. Przy poszczególnych zdjęciach - o ile to tylko możliwe - prezentowane są dane EXIF, pozwalające sprawdzić, jakiem sprzętem i przy jakich ustawieniach zostały wykonane poszczególne zdjęcia.

Blogi: w sekcji blogi znajdziemy posty przygotowywane przez fascynatów różnych dziedzin techniki: od komputerowych "staroci", przez modne urządzenia mobilne, po futorologiczne nowinki, czy też linuksa.

Download: ponad 100 tysięcy programów i innych zasobów do pobrania czeka w serwisie download. Serwis ten jest wspólnie prowadzony przez CHIP-a w 11 krajach.

CENEO Kup najtaniej
Arcelik Uchwyt do lodówki BEKO 1000 klamka rączka oryginał Arcelik Uchwyt do lodówki BEKO 1000 klamka rączka oryginał
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Nife Spodnie sd01 mocca Nife Spodnie sd01 mocca
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Apple MacBook (MF855ZE/A) Apple MacBook (MF855ZE/A)
Dostępny w 30 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Forever Kabel micro USB Forever Tygrys (T_0012077) Forever Kabel micro USB Forever Tygrys (T_0012077)
Dostępny w 1 sklepach
Sprawdź CENY tego produktu
Video
nowe filmy